>

Prostřednictvím kulturně - společenské akce se má vytvořit prostor pro setkání občanů, zástupců místní samosprávy, podnikatelů a nestátních neziskových organizací, představení jejich aktivit, navázání nových kontaktů a zahájení, popř. prohloubení vzájemné spolupráce. Cílem je také oslovit širokou veřejnost, jako zásobárnu sympatizantů, potenciálních spolupracovníků i sponzorů. Jednoduše ukázat, že vzájemná spolupráce je možná a podpořit a motivovat k ní všechny zúčastněné. Jedinečnost tohoto festivalu spočívá v propojení kultury s prvky komunitního života.

Programem festivalu je představení neziskových organizací, podnikatelů a starostů obcí blanenského okresu, sportovní a zábavný program pro rodiny s dětmi, vystoupení hudebních a divadelních souborů, prodej výrobků z chráněných dílen, workshop pro neziskové organizace, výstavy a představení místních drobných občanských aktivit.

Z minulých ročníků se osvědčilo využít pozornost publika během hlavního programu (hudební vystoupení kapel) k tomu, aby se na pódiu během technické přestávky (střídání kapel) prezentovaly aktivity neziskových organizací, starostů a podnikatelů. Odtud název: Festival 3+1 = 3 sektory občanské společnosti + 1 kapela.

Aktualizováno 19. 1. 2006 ~ Designed by feet ~ Návštěv: 
© TRIALOG 2002-2006